Kurumsal - KLC Lojistik

VİZYON

KLC Lojistik A.Ş. olarak vizyonumuz her daim lojistik hizmeti üreten global sistemin içerisinde siz değerli müşteriler tarafından ilk olarak tercih edilen bir kurum olmaktır.

KLC Lojistik A.Ş., dünyanın en önemli ticaret merkezlerinde kendine özel ve standartların üzerinde bir organizasyon yapısı ile değerli müşterilerine güvenilir, hızlı, kaliteli ve ekonomik bir lojistik hizmeti sağlayan lider bir lojistik kurumu olmak için büyük bir özveri ve titizlik ile çalışmalarını sürdürmektedir.

KLC Lojistik A.Ş., müşterisini tüm kurum değerlerinin merkezine yerleştiren ve köklü bir geçmişe sahip olan oldukça tecrübeli, müşterilerinin duyduğu güvene sahip çıkan, takım çalışmasına önem veren, her zaman başarı odaklı ve sürekli olarak kendini geliştirmeye önem veren bir kurumdur.

İş ilkelerine ve iş etiğine bağlı bir şekilde teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak yol gösterici bir harita belirlemesini sağlayan ve sunmuş olduğumuz geniş yelpazedeki hizmetlerimiz ile değerli müşterilerimiz tarafından akla ilk gelen, global ve sürekli tercih edilen bir kurum olmaktır. Yasalara ve düzenlemelere uyan, çalışma koşullarının huzura dayalı olduğu, kurumsal kültürün esas alınması, geniş ulaşım ağı ve çeşitli hizmetleri ile sadece Türkiye'de değil, aynı zamanda tüm dünyada öncü bir lojistik kurumu olarak geçmişten günümüze kadar yapmış olduğumuz tüm başarılarımızı global dünyada da duyurabilmektir.

Sadece başarılarımızı değil, ayrıca kuruluşumuzdan bugüne kadar edinmiş olduğumuz tecrübelerimizi global ortamda paylaşarak hem kurumumuzu hem de toplumumuza karşı sorumluluğumuzun bilincinde olarak ülkemizi bir adım daha öteye taşımaktır.

KLC Lojistik A.Ş. olarak butik hizmet anlayışını benimsemiş, müşterilerine her daim hizmet veren ve kaliteden ödün vermeden en uygun maliyet odaklı ve %100 memnuniyet ile müşteri sürekliliğini sağlayarak katma değer bir çözüm ortağı olarak global bir kurum olmaktır.


MİSYON

KLC Lojistik A.Ş. olarak sahip olmuş olduğumuz hizmet entegrasyonu, geniş ulaşım ağı ve ürün çeşitliliğimiz ile lojistik sektöründe standartlarında üzerinde bir kalitede hizmet sağlayarak, hem hızlı hem de çalışanlarımızın ailemizin bir üyesi olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu bir kurum olmaktır.

Ayrıca müşterilerimizin tüm talep ve isteklerini en üst düzeyde karşılayarak, Lojistik sektörün de butik hizmet vermeyi hedefleyen, sosyal çevremize de duyarlı ve saygılı bir kurum olmakta misyonumuzun temel yapı taşları arasında yer almaktadır. KLC Lojistik A.Ş. ile ticaret yapan firmaların beklentilerini çok geniş bir taşıma hizmeti sunarak karşılamak, aynı zamanda da hem ülkesine hem de toplumuna önemli katkılarda bulunan ve öncü bir lojistik kurumu olmak için tüm özverimiz ile emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Tedarik zincirinde her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun olan çözümleri üretebilen ve katma değer yaratan bir kurum olmayı hedefleyen KLC Lojistik'i değerlerimiz doğrultusunda zirvede tutmaktır. Saygılı, değer katan, kendini sürekli geliştiren ve sonuç odaklı çalışmalarını yürüten bir kurum olmak için Lojistik olarak hizmetlerimizde her zaman yenilikçi ve lider bir çizgide ilerlemekteyiz.

Kurum felsefemiz doğrultusunda değerli müşterilerimizin hem bugünkü hem de gelecekteki beklentilerini algılamayı başaran ve en iyi şekilde karşılayabilen lider bir kurum olmak adına tüm kurum çalışanları ile birlikte son derece profesyonel ve güven dolu bir hizmet sunmaktır. Sürekli gelişen ve teknolojiye göre işleyişine yön veren bir kurum olmak, aynı zamanda da ulaşım ağımızı gün geçtikçe çok daha güçlü kılabilmektir.Misyonumuzu belirlerken özellikle kurum çalışanları arasında da sosyal paylaşımı arttıran ve karşılıklı olarak saygı ve sevgi çerçevesini sağlayabilen bir kurum olmakta bizim en temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. Takım ruhu ile hem çevreye hem de topluma fayda sağlayan bir kurum olmaktır.